Dřevěná koryta

Dřevěná koryta na zahradu

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních koryt, květináčů a truhlíků ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylová dřevěná koryta na zahradu, dřevěné truhlíky nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tato dřevěná koryta do zahrady, zahradní truhlíky, květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěná koryta do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěná koryta do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěná koryta na zahradu, zahradní truhlíky, květináče nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěná koryta na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěná koryta na zahradu, zahradní truhlíky, květináče nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěná koryta ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. Dále pro Vás máme dřevěná koryta do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěná koryta na zahradu, truhlíky, květináče do zahrady nebo zahradní vědra můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěná koryta do zahrady, zahradní truhlíky, květináče nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Dřevěná koryta nebo koryta z kamene, keramiky?

Podívejte se i případně na výrobky z kamene nebo keramiky:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěná koryta na zahradu, zahradní truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.