Žulové šlapáky

Žulové šlapáky

Neobyčejná a praktická dekorace na zahradu - žulové šlapáky na našem E-shopu - žulové šlapáky.  Tyto žulové šlapáky jsou ve variantách řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Žulové šlapáky je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Žulové šlapáky Vám velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se žulové šlapáky používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Žulové šlapáky můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měly by být vaší volbou právě žulové šlapákyŽulové šlapáky se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

V nabídce na našem E-shopu najdete žulové šlapáky na zahradu v několika velikostech a různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

 

Z naší nabídky si můžete také vybrat kamenné šlapáky na zahradu vyrobené z přírodního pískovce E-shop - kamenné šlapáky z přírodního pískovce.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba