Zahradni kvetinace

Zahradni kvetinace

Hledáte dekorace na zahradu, jako jsou zahradni kvetinace, zahradní truhlíky, koryta a další zahradní dekorace, které budou slušet Vaší zahradě? U nás si můžete vybrat zahradni kvetinace dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Zahradni kvetinace, truhlíky na zahradu a koryta vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké zahradni kvetinace pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké zahradni kvetinace jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé zahradni kvetinace využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Zahradni kvetinace si najdou své uplatnění i v domácnostech. Dekorační zahradni kvetinace ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo balkón.

V naší široké nabídce si můžete objednat zahradni kvetinace, vyrobené ručně z přírodního pískovce v České republice. Tyto kamenné zahradni kvetinace se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcové zahradni kvetinace nebo zahradni kvetinace z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenné zahradni kvetinace, vyrobené z umělého pískovce. Tyto zahradni kvetinace z pískovce jsou vyrobeny v ČR a vynikají svými tvary. Zahradni kvetinace z umělého pískovce jsou cenově dostupnější, než zahradni kvetinace z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také zahradni kvetinace z masivního dřeva. Dřevěné zahradni kvetinace nabízíme ve více variantách - zahradni kvetinace z masivního smrku, modřínu nebo jako zahradni kvetinace z masivního dubu. Pro dřevěné zahradni kvetinace si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěné zahradni kvetinace impregnovaný bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás budou i keramické zahradni kvetinace, které jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramické zahradni kvetinace nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a mají téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradni kvetinace, truhlíky na zahradu a koryta, můžete si je objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Pískovcové zahradni kvetinace, koryta nebo truhlíky na zahradu Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.