Zahradni kvetinac

Zahradni kvetinac

Hledáte dekorace na zahradu, jako je zahradni kvetinac, zahradní truhlík, koryto, vědro na zahradu a další zahradní dekorace, které zdokonalí Vaši zahradu? U nás si můžete vybrat zahradni kvetinac ze stovky květináčů dle velikosti a materiálu, ze kterého je vyroben. Zahradni kvetinac, truhlík na zahradu nebo koryto vybírejte podle toho, kam jej umístíte a co v něm budete pěstovat. Velký zahradni kvetinac pojme více zeminy, proto je vhodný pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělký zahradni kvetinac je vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malý zahradni kvetinac využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Zahradni kvetinac si najde své uplatnění také v domácnostech. Dekorační zahradni kvetinac ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo i balkón.

V naší široké nabídce zahradních květináčů, truhlíků nebo koryt na zahradu si můžete objednat zahradni kvetinac, vyrobený ručně z přírodního pískovce v České republice. Tento kamenný zahradni kvetinac se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcový zahradni kvetinac nebo zahradni kvetinac z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenný zahradni kvetinac, vyrobený z umělého pískovce. Tento zahradni kvetinac z pískovce je vyroben v ČR a vyniká svými tvary. zahradni kvetinac z umělého pískovce je cenově dostupnější, než zahradni kvetinac z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také zahradni kvetinac z masivního dřeva. Dřevěný zahradni kvetinac nabízíme ve více variantách - zahradni kvetinac z masivního smrku, modřínu nebo jako zahradni kvetinac z masivního dubu. Pro dřevěný zahradni kvetinac si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěný zahradni kvetinac impregnovaný bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás bude i keramický zahradni kvetinac, který je vyrobený z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramický zahradni kvetinac nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a má téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradni kvetinac, truhlík nebo koryto na zahradu, můžete si jej objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Pískovcový zahradni kvetinac Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.