Venkovní kvetináče

Venkovní kvetináče

Hledáte dekorace na zahradu, jako jsou venkovní kvetináče, zahradní truhlíky, koryta a další zahradní dekorace, které budou slušet Vaší zahradě? U nás si můžete vybrat venkovní kvetináče na zahradu dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Venkovní kvetináče na zahradu, zahradní truhlíky a koryta vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké venkovní kvetináče pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké venkovní kvetináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé venkovní kvetináče využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Venkovní kvetináče, zahradní truhlíky nebo koryta si najdou své uplatnění i v domácnostech. Dekorační venkovní kvetináče ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo balkón.

V naší široké nabídce si můžete objednat venkovní kvetináče na zahradu, vyrobené ručně z přírodního pískovce v České republice. Tyto kamenné venkovní kvetináče se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcové venkovní kvetináče nebo venkovní kvetináče z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenné venkovní kvetináče na zahradu, vyrobené z umělého pískovce. Tyto venkovní kvetináče z pískovce jsou vyrobeny v ČR a vynikají svými tvary. Venkovní kvetináče z umělého pískovce jsou cenově dostupnější, než venkovní kvetináče z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také venkovní kvetináče z masivního dřeva. Dřevěné venkovní kvetináče nabízíme ve více variantách - venkovní kvetináče z masivního smrku, modřínu nebo jako venkovní kvetináče z masivního dubu. Pro dřevěné venkovní kvetináče si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěné venkovní kvetináče impregnované bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás budou i keramické venkovní kvetináče, které jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramické venkovní kvetináče nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a mají téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte venkovní kvetináče, koryta nebo truhlíky můžete si je objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Pískovcové venkovní kvetináče nejen na zahradu Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.