Venkovní keramický květináč

Venkovní keramický květináč

V sortimentu zahradní keramiky naleznete venkovní keramický květináč na zahradu vyrobený z kameniny (odolnější varianta klasické keramiky) v různých velikostech a barevných odstínech - je to kvalitní ručně formovaná mrazuvzdorná zahradní keramika vyrobená v České republice. Venkovní keramický květináč (kameninové truhlíky, kameninové květináče) a její výroba v  oboru  zahradní keramiky má takřka půl druhého století dlouhou tradici.

Zahradní keramika - konkrétně velký venkovní keramický květináč a jeho možnosti volby z více odstínů jsou dodávány s delší dodací lhůtou v případě neskladových zásob. Sortiment venkovních keramických květináčů na zahradu je vždy dodáván na malých dřevěných paletkách. Velké venkovní keramické květináče a keramické truhlíky patří mezi nejtrvanlivější zahradní květináče a venkovní keramické květináče na zahradu.

Venkovní keramický květináč

Vhodnou volbou materiálu pro velký venkovní keramický květináč je právě mrazuvzdorná keramika, která Vám nabídne svými vlastnostmi neměnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zároveň Vám poskytne i neomezenou životnost, pokud nedojde k mechanickému poškození.Velké venkovní keramické květináče jsou vyrobené z kvalitní mrazuvzdorné venkovní keramiky, která je přímo určená pro venkovní použití. Nicméně je vhodné zabránit nahromadění vody zejména v zimním období, aby nedošlo k roztrhnutí velkého venkovního keramického květináče vlivem roztažnosti ledu v případě mrazů. Pokud zvolíte vhodné umístění velkého zahradního květináče bude Vám sloužit beze změny barvy, vzhledu několik desítek let a dále. Alternativní volbou materiálu velkého zahradního květináče může být i masivní dubové dřevo.