Vědro na zahradu

Vědro

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat nejen stylové dřevěné vědro na zahradu, ale také dřevěný zahradní květináč nebo truhlík na zahradu jako dekorace na zahradu. Toto velmi kvalitní dřevěné vědro je vyrobeno v ČR z masivního modřínového nebo dubového dřeva. Zahradní dřevěné vědro dubové má vyšší životnost než dřevěné vědro z modřínu. Smrkové dřevěné vědro nedodáváme z důvodu nízké životnosti. Dřevěné vědro na zahradu se zpracovává klasickou bednářskou technologií. Dřevo, ze kterého je zahradní vědro vyrobené, je impregnované a upravené mořením nebo tenkovrstvou lazurou. Zahradní vědro je možné vyrobit i s jinými rozměry na zakázku a provést povrchovou úpravu dle Vašeho přání (pro sladění s Vaší zahradou a vybavením). Dřevěné vědro na zahradu větších rozměrů a průměrů lze opatřit držadly, ovšem dřevěné vědro menších rozměrů tyto držadla standardně nemá. 

modřínová vědradubová vědra

Zahradní dřevěné vědro je vhodné nejen jako dekorace na zahradu, kde si do něj zasadíme oblíbené květiny, ale i jako skvělý doplněk na chalupu nebo Vám může dřevěné vědro posloužit jako praktický pomocník ke studni. Zahradní vědro může hezky ozdobit i váš interiér domu, například koupelnu, chodbu nebo kuchyň. Objednejte si dřevěné vědro podle druhu zvoleného dřeva a dle vašeho stylu z široké nabídky na našem E-SHOPU:

dubova-vedra

Vědro - povrchová úprava

Odstín povrchové úpravy pro dřevěné vědro si můžete sami zvolit. Odstín TEAK a OŘECH je za příplatek cca 100 Kč/ks s DPH. Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Nově lze vědra opatřit jen olejem pro zachování přírodního vzhledu, úprava vědra olejem je bez příplatku.

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

české zahradní dekorace