Vánoční sošky

Vánoční sošky

Hledáte vánoční sošky jako vánoční dekoraci na vaši zahradu? Máme pro vás v nabídce vánoční sošky a sochy různých velikostí, které navodí vánoční atmosféru nejen do vaší zahrady, ale také do vašeho domu nebo bytu. 

Krásné vánoční sošky andělíčků, vánoční betlém a další vánoční sošky a sochy jsou ručně vyrobené v České republice. Všechny tyto vánoční sošky, sochy jsou vyrobené z umělého kamene, který poskytuje krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Vánoční sošky, sochy mají precizní zpracování detailů a hodí se nejen na zahradu, ale i do interiéru domu nebo bytu. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost a tak mohou být vánoční sošky a sochy umístěné jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů nebo hotely.

V našem sortimentu vánoční sošky, andělíčci a vánoční betlém si můžete vybrat malé vánoční sošky nebo velké vánoční sochy, sošky andělíčků či malý a velký betlém. Sochy svaté Marie, Josefa a další velké nebo malé vánoční sošky Vám nemusí posloužit jen jako vánoční dekorace zahrady, ale i jako bytová nebo zahradní dekorace. 

Objednejte si z nabídky - vánoční sošky na našem Eshopu - vánoční sošky, andělíčci a vánoční betlém. 

Další sortiment zahradních soch a sošek a jiných zahradních dekorací naleznete také na našem e-shopu ZahradniDekorace.com.

malé zahradní sochy Zvířata Zahradní sochy velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy Zahradní stavební prvky