ZahradníDekorace zahradní šlapáky na zahradu z pískovce 50x50x4cm kamenný, velký

Kód: NFS022
Akce Tip
589 Kč –20 %
167 zahradni slapaky z piskovce 50x50x4cm kamenny
589 Kč –20 % 470 Kč 388,43 Kč bez DPH
5-10 dnů

Velký kamenný šlapák do zahrady je vyroben z přírodního pískovce, rozměry ca 50x50x4cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kamenný šlapák na zahradu z přírodního pískovce, vyrobeno v ČR.
  • Pískovcový šlapák do zahrady o tloušťce 4 cm.
  • Kamenný šlapák je vyroben českého přírodní pískovec, rozměr ca 50x50x4 cm.
  • Ostatní rozměry šlapáků vyrobíme na zakázku.

 

Návod na položení kamenných šlapáků na zahradě?

Příprava podkladu je snadná, postačí Vám rýč, lopata a pár lopat písku. Začnete nejprve s představou, kudy má vést cestička tvořená ze šlapáků. Poté s ohledem na Vaši výšku postavy nebo pro koho bude chodníček ze šlapáků sloužit, musíte zvolit správnou vzdálenost jednotlivých šlapáků mezi sebou. Tato vzdálenost může být pro každého jiná. Udělejte si pár kroků a zjistíte, kolik místa potřebujete mezi jednotlivými šlapáky (cca 40-60cm). Pak stačí už jen položit šlapáky na místo jak Vám budou vyhovovat, označit jejich okraj a začít s kopáním hlíny pod šlapáky tak, aby jste vytvořili cca 4-7cm hluboký "výkop". Následuje urovnání podkladu, hlíny do roviny a podsypání pískem ve vrstvě 2-3cm (ideálně 5 cm), který vyrovná nerovnosti a bude pro šlapáky poskytovat zhutněnou vrstvu a zároveň usnadní vyrovnání šlapáku. Konečná výška šlapáku nad terénem by měla zohledňovat sečení sekačkou, proto by kamenný šlapák neměl vyčnívat z hlíny, ale měl by být zároveň s terénem, proto je vhodné šlapák na zahradě obsypat zeminu do výšky šlapáku. A je hotovo! 

Doplňkové parametry

Kategorie: šlapáky z pískovce
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 30 kg
Materiál: pískovec, kamenný
Použití: venkovní
Povrchová úprava: řezaný
Umístění: na zahradu
Rozměry: 50x50x4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu Zahradnidekoce.com naleznete standardně vyráběné dekorace a zakázkové výrobky z oboru zahradních dekorací. Vyrábíme výrobky z umělého pískovce pomocí forem, květináče ze smrkového a dubového dřeva nebo přírodního pískovce z českých lomů.

V případě opracování nebo výroby velkých soch spolupracujeme s průmyslovou výrobou a opracování přírodního kamene nebo externími firmami zajišťující renovaci starých uměleckých soch a památek včetně restaurování fresek a obrazů.

Zahradní dekorace - koryta, květináče, sochy, šlapáky, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, litého betonu a různých jim podobných "levných" materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.
Proto naše firma dodává všem svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce.

Dále dodáváme výrobky vyrobené z přírodního pískovce a ze dřeva vyráběné ve standardních velikostech, v případě požadavku vyrobíme dle Vašeho zadaní na zakázku.

Barevné odstíny přírodních materiálů, zejména přírodního kamene, jsou na zobrazených fotografiích ilustrativní, mohou se tak lišit od konkrétního dodaného výrobku, vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál. Reklamace na barvu tedy není možná.

U výrobků z umělého pískovce je barevný odstín žíhaný (kombinace barev bílé, pískové žluté a okrové) s barevnou kombinací, která je podobná líbivému "přírodnímu pískovci".

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

 Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem: