Šlapáky na zahradu

Šlapáky na zahradu

Vyberte si u nás zahradní dekorace - šlapáky na zahradu. V naší nabídce šlapáky na zahradu pro Vás máme kamenné šlapáky na zahradu, které jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce, kamene v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou pískovcové šlapáky na zahradu velmi odolné a věčné. Tyto kamenné šlapáky na zahradu z přírodního pískovce mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Vybrat si u nás můžete dále kamenné šlapáky na zahradu vyrobené ze žuly. Tyto žulové šlapáky na zahradu jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Kamenné šlapáky na zahradu ze žuly je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasné šlapáky na zahradu velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se šlapáky na zahradu používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Šlapáky na zahradu můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měly by být vaší volbou právě žulové šlapáky na zahradu. Žulové šlapáky na zahradu se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

Objednejte si šlapáky na zahradu ihned z nabídky na našem E-shopu. Máme pro Vás šlapáky na zahradu ve více velikostech, o různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenné šlapáky na zahradu z pískovce na zakázku, dle vašich přání. 

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba