Šlapák do zahrady

Šlapáky do zahrady

slapaky

Šlapáky do zahrady jsou vyrobeny z přírodního pískovce a jsou zpracovány z českého pískovce. Vyrobíme pro Vás kamenné pískovcové šlapáky na zakázku dle Vašich požadavků. Dalším typem šlapáků jsou kamenné šlapáky ze žuly - žulové šlapáky pro japonské zahrady.

Šlapáky do zahrady z českého pískovce

Šlapáky z pískovce určené na zahradu je možné dodat v různých materiálech. Nejčastěji jsou vhodné šlapáky z pískovce - pískovcové šlapáky řezané, který působí přirozeně a vhodně pro každou zahradu. Zahradní kamenné šlapáky z pískovce jsou vyráběny v mnoho velikostech. Povrch zahradních šlapáků je řezaný a okraje jsou provedeny štípáním.

Pískovcové šlapáky na zahradu a jejich tvar je tak přirozený, pískovcové šlapáky tak nepůsobí pravidelně, ba naopak tyto pískovcové zahradní šlapáky působí přirozeně. Zahradní šlapáky se dodávají v různých tloušťkách od 3 cm až po 8 cm. Pískovcové kamenné šlapáky na zahradu Vám kromě standardních velikostí šlapáku dodáme i kamenné šlapáky na zakázku vyrobené z českého pískovce. Povrch těchto šlapáků je standardně řezaný z obou stran  a po obvodě je štípaný (hrubý) povrch.

logo český výrobek ruční výroba

Šlapáky ze žuly

Pro japonské zahrady se žulové šlapáky volí nejčastěji vyrobené ze žuly.  Žulové šlapáky jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Žulové šlapáky je možné dodat ve více barvách a to od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu. Zahradní šlapáky ze žuly jsou vhodné i do menších okrasných zahrad ve spojení se žulovými kostkami. Žulové šlapáky ze žuly Vám dodáme v několika barevných provedeních.