Šlapáky do zahrady

Šlapáky do zahrady

Vyberte si u nás zahradní dekorace - šlapáky do zahrady. V naší nabídce šlapáky do zahrady pro Vás máme kamenné šlapáky do zahrady, které jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce, kamene v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou pískovcové šlapáky do zahrady velmi odolné a věčné. Tyto kamenné šlapáky do zahrady z přírodního pískovce mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Vybrat si u nás můžete dále kamenné šlapáky do zahrady vyrobené ze žuly. Tyto žulové šlapáky do zahrady jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Kamenné šlapáky do zahrady ze žuly je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasné šlapáky do zahrady velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se šlapáky do zahrady používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Šlapáky do zahrady můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měly by být vaší volbou právě žulové šlapáky do zahrady. Žulové šlapáky do zahrady se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

Objednejte si šlapáky do zahrady ihned z nabídky na našem E-shopu. Máme pro Vás šlapáky do zahrady ve více velikostech, o různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenné šlapáky do zahrady z pískovce na zakázku, dle vašich přání. 

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba