Slapaky

Slapaky

Praktická zahradní dekorace  -  slapaky na zahradu. V naší nabídce zahradní slapaky pro Vás máme kamenné slapaky, které jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce, kamene v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou pískovcové slapaky velmi odolné a věčné. Tyto kamenné slapaky z přírodního pískovce mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Vybrat si u nás můžete dále kamenné slapaky vyrobené ze žuly. Tyto žulové slapaky jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Kamenné slapaky ze žuly je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasné slapaky velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se slapaky na zahradu používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Zahradní slapaky můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měly by být vaší volbou právě žulové slapaky. Žulové slapaky se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

Objednejte si slapaky na zahradu ihned z nabídky na našem E-shopu. Máme pro Vás slapaky na zahradu ve více velikostech, o různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenné slapaky z pískovce na zakázku, dle vašich přání. 

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba