Šlapák

Šlapák

Praktická zahradní dekorace  -  šlapák na zahradu. V naší nabídce zahradní šlapák pro Vás máme kamenný šlapák, který je vyráběný ručně z přírodního pískovce, kamene v ČR. Díky této kvalitní výrobě je pískovcový šlapák velmi odolný a věčný. Tento kamenný šlapák z přírodního pískovce má nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Vybrat si u nás můžete dále kamenný šlapák vyrobený ze žuly. Tento žulový šlapák je buď řezaný - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravený pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Kamenný šlapák ze žuly je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasný šlapák velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se šlapák na zahradu používá především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde jej využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Zahradní šlapák můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měl by být vaší volbou právě žulový šlapák. Žulový šlapák se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

Objednejte si šlapák na zahradu ihned z nabídky na našem E-shopu. Máme pro Vás šlapák na zahradu ve více velikostech, o různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenný šlapák z pískovce na zakázku, dle vašich přání. 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com

 

logo český výrobek ruční výroba