Okrasná lampa

Okrasná lampa

Nabízíme neobyčejné dekorace na zahradu, kterou je japonská okrasná lampa. Tato japonská okrasná lampa na zahradu má svoji historii, která začíná v Číně, kde se vyskytovala jako osvětlení v klášterech. V Japonsku se tato okrasná lampa využívala především v budhistických klášterech. Postupem času se japonská okrasná lampa umísťovala do veřejných i soukromých zahrad a další její využití se dále rychle rozšiřovalo. Japonská okrasná lampa na zahradu se stala pomocníkem nejen z hlediska funkčnosti, jako osvětlení, ale i jako zahradní dekorace, například do čajových zahrad. Tato unikátní japonská okrasná lampa se dále rozvíjela i z hlediska svého designu, vznikaly nové tvary i typy a proto se zahradní okrasná lampa v dnešní době využívá zejména jako dekorace na zahradu. Japonská okrasná lampa je složena z několika částí (podstavec, část nad podstavcem, umístění pro světlo a dvě nejhornější části lampy) a každá z nich má svůj význam (Chi, Sui, Ka, Fü, Kü).

V dnešní době se japonská okrasná lampa umísťuje především do moderních zahrad. V našem širokém sortimentu japonská okrasná lampa a další lampy na zahradu si můžete zvolit z nabídky zahradní okrasná lampa vyrobená ze žuly nebo kamenná okrasná lampa vyrobená z přírodního pískovce, případně z umělého kamene. Pískovcová okrasná lampa na zahradu je vyráběna ručně s precizním zpracováním detailů, proto je její cena vyšší. Japonská okrasná lampa, která je vyrobena z umělého kamene nebo pískovce vyniká svým přirozených vzhledem, detailním zpracováním a zároveň má vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce je také japonská okrasná lampa, do které je možné umístění světelného zdroje.

zahradni-lampy

Japonská okrasná lampa na zahradu je důležitým prvkem pro vytvoření místa, kde sídlí dobří duchové vaší zahrady. Na našem E-shopu je japonská okrasná lampa na zahradu pro Vás v několika variantách:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.