Nášlapy do trávy

Nášlapy do trávy

Praktická zahradní dekorace  -  nášlapy do trávy na zahradu. V naší nabídce zahradní nášlapy do trávy pro Vás máme kamenné nášlapy, který je vyráběný ručně z přírodního pískovce, kamene v ČR. Díky této kvalitní výrobě je pískovcový nášlap velmi odolný a věčný. Tento kamenný nášlap z přírodního pískovce má nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Vybrat si u nás můžete dále kamenný nášlap vyrobený ze žuly. Tento žulový nášlap je buď řezaný - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravený pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Kamenný šlapák ze žuly je možné dodat v barevných variantách, od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasný nášlap velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se šlapák na zahradu používá především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde jej využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Zahradní nášlap můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Pokud jste milovníci japonských zahrad, měl by být vaší volbou právě žulový nášlap. Žulový nášlap se také hodí do skromnějších zahrad, kde vytvoří společně s žulovými kostkami a jinými doplňky ze žuly velmi útulnou a příjemnou atmosféru. 

slapaky

Objednejte si šlapák na zahradu ihned z nabídky na našem E-shopu. Máme pro Vás šlapák na zahradu ve více velikostech, o různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenný šlapák z pískovce na zakázku, dle vašich přání. 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com

 

logo český výrobek ruční výroba