Nášlapné kameny do trávníku

Nášlapné kameny do trávníku

Nášlapné kameny do trávníku jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou nášlapné kameny do trávníku velmi odolné a věčné. Nášlapné kameny do trávníku mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Jako dekorace na zahradu Vám okrasné nášlapné kameny do trávníku z přírodního pískovce velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se nášlapné kameny do trávníku používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Nášlapné kameny do trávníku můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Tyto nášlapné kameny do trávníku se v každém případě hodí do jakékoliv zahrady. 

slapaky

 

Nášlapné kameny do trávníku do zahrady z českého pískovce

Nášlapné kameny do trávníku jsou vyrobeny z přírodního českého pískovce. Rádi Vám vyrobíme tyto pískovcové nášlapné kameny do trávníku na zakázku dle Vašich požadavků. V naší nabídce můžete najít také nášlapné kameny do trávníku ze žuly - žulové šlapáky pro japonské zahrady.

Nášlapné kameny do trávníku z pískovce určené na zahradu je možné dodat v různých materiálech. Nejčastěji jsou vhodné šlapáky z pískovce (nášlapné kameny do trávníku) - pískovcové šlapáky řezané, který působí přirozeně a vhodně pro každou zahradu. Nášlapné kameny do trávníku z pískovce jsou vyráběny v mnoho velikostech, jejich povrch je řezaný a okraje jsou provedeny štípáním.

Pískovcové nášlapné kameny do trávníku na zahradu a jejich tvar je tak přirozený, pískovcové šlapáky tak nepůsobí pravidelně, ba naopak tyto pískovcové nášlapné kameny do trávníku působí přirozeně. Zahradní nášlapné kameny do trávníku se dodávají v různých tloušťkách od 3 cm až po 8 cm. Pískovcové nášlapné kameny do trávníku na zahradu Vám dodáme nejen ve standardních velikostech šlapáků, ale i kamenné šlapáky na zakázku vyrobené z českého pískovce. Povrch těchto šlapáků je standardně řezaný z obou stran  a po obvodě je štípaný (hrubý) povrch. 

logo český výrobek ruční výroba

Šlapáky ze žuly

Pro japonské zahrady se nášlapné kameny do trávníku vyrobené ze žuly - žulové šlapáky, volí nejčastěji.  Nášlapné kameny do trávníku - žulové šlapáky jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Žulové šlapáky - nášlapné kameny do trávníku je možné dodat ve více barvách a to od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu. Nášlapné kameny do trávníku - zahradní šlapáky ze žuly jsou vhodné i do menších okrasných zahrad ve spojení se žulovými kostkami. Nášlapné kameny do trávníku ze žuly Vám dodáme v několika barevných provedeních.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba