Lampy na zahradu

Lampy na zahradu

Nabízíme originální dekorace na zahradu, jako jsou japonské lampy na zahradu. Tyto japonské lampy na zahradu mají svoji historii, která začíná v Číně, kde se japonské lampy na zahradu vyskytovaly jako osvětlení v klášterech. V Japonsku se tyto japonské lampy na zahradu využívaly především v budhistických klášterech. Postupem času se japonské lampy na zahradu umísťovaly do veřejných i soukromých zahrad a další jejich využití se dále rychle rozšiřovalo. Japonské lampy na zahradu se staly pomocníky nejen z hlediska funkčnosti, jako osvětlení, ale i jako zahradní dekorace, například do čajových zahrad. Tyto unikátní japonské lampy na zahradu se dále rozvíjely i z hlediska svého designu, vznikaly nové tvary i typy a proto se japonské lampy na zahradu v dnešní době využívají zejména jako dekorace na zahradu. Japonské lampy na zahradu jsou složeny z několika částí (podstavec, část nad podstavcem, umístění pro světlo a dvě nejhornější části lampy) a každá z nich má svůj význam (Chi, Sui, Ka, Fü, Kü).

V dnešní době se japonské lampy na zahradu umísťují především do moderních zahrad. V našem širokém sortimentu japonské lampy na zahradu a další lampy na zahradu si můžete vybrat japonské lampy na zahradu ze žuly nebo kamenné japonské lampy na zahradu vyrobené z pískovce, případně z umělého kamene. Pískovcové japonské lampy na zahradu jsou vyráběny ručně s precizním zpracováním detailů, proto je jejich cena vyšší. Japonské lampy na zahradu, které jsou vyrobeny z umělého kamene nebo pískovce vynikají svým přirozených vzhledem, detailním zpracováním a zároveň mají vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce máme také japonské lampy na zahradu, do kterých je možné umístění světelného zdroje.

zahradni-lampy

Japonské lampy na zahradu jsou důležitým prvkem pro vytvoření místa, kde sídlí dobří duchové vaší zahrady. Na našem E-shopu pro Vás máme japonské lampy na zahradu v několika variantách:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.