Lampa z kamene

Lampa z kamene

Nabízíme krásné dekorace na zahradu, jako je japonská lampa z kamene na zahradu. Tato zahradní japonská lampa z kamene má svoji historii, která začíná v Číně, kde se lampa z kamene používala jako osvětlení v klášterech. V Japonsku se tato lampa z kamene využívala především v budhistických klášterech. Postupem času se zahradní japonská lampa z kamene umísťovala do veřejných i soukromých zahrad a další její využití se dále rychle rozšiřovalo. Japonská lampa z kamene na zahradu se stala pomocníkem nejen z hlediska funkčnosti, jako osvětlení, ale i jako zahradní dekorace, například do čajových zahrad. Tato unikátní japonská lampa z kamene se dále rozvíjela i z hlediska svého designu, vznikaly nové tvary i typy a proto se zahradní lampa z kamene v dnešní době využívá zejména jako dekorace na zahradu. Japonské lampa z kamene je složeny z několika částí (podstavec, část nad podstavcem, umístění pro světlo a dvě nejhornější části lampy) a každá z nich má svůj daný význam (Chi, Sui, Ka, Fü, Kü).

V dnešní době se japonská lampa z kamene umísťuje především do moderních zahrad. V našem sortimentu japonská lampa z kamene si můžete vybrat z možností -  lampa z kamene vyrobená z přírodního pískovce nebo lampa z kamene vyrobená z umělého pískovce, kamene. Japonská lampa z kamene na zahradu z přírodního pískovce je vyrobena ručně s precizním zpracováním detailů, proto je její cena vyšší. Zahradní japonská lampa z kamene, která je vyrobena z umělého kamene nebo pískovce vyniká svým přirozených vzhledem, detailním zpracováním a zároveň má vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce je k objednání také japonská lampa z kamene na zahradu, do které je možné umístění světelného zdroje.

zahradni-lampy

Japonská lampa z kamene je důležitým prvkem pro vytvoření místa, kde sídlí dobří duchové vaší zahrady. Na našem E-shopu - lampa z kamene si tuto lampu můžete objednat ihned v několika variantách a velikostech, stačí si jen vybrat:

Na našem E-shopu si můžete objednat i zahradní lampy vyrobené ze žuly:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.