Kamenný květináč

Kamenný květináč

Kamenný květináč z pískovce je vyroben v ČR! Kamenné květináče a kamenný květináč je příjemným doplněním každé zahrady. Kvalitní kamenný květináč z umělého pískovce nebo přírodního pískovce. Zahradní kamenný květináč (z kameniny) mrazuvzdorné keramiky je možné vybrat ve více barevných odstínech. Pískovcové květináče z přírodního kamene se vyrábějí na zakázku, odstín je přírodní dle vytěženého kusu pískovce. Kamenné květináče z umělého pískovce jsou ve více velikostech převážně skladem.

výprodej - levné květináče, ... kamenná koryta zahradní vázy kameny z pískovce květináče z pískovce i na zakázku 

další sortiment dekorací pro Vaši zahradu na úvodní straně

Kamenný květináč

V sortimentu kamenných květináčů lze nalézt i kamenná venkovní koryta neboli kamenné květináče. Tyto kamenné květináče jsou vyrobeny z umělého pískovce nebo jsou to koryta z přírodního pískovce. V každém případě se tyto pískovcové květináče hodí takřka do všech koutů zahrady. Kamenné květináče, koryta získávájí v poslední době na oblibě kvůli svému přírodnímu materiálu. Mezi další kamenné výrobky patří i kamenné šlapáky. Věříme, že si v našem sortimentu kamenných výrobků vyberete. Pochopitelně jsme schopni Vám dodat i kamenná koryta, kamenné květináče - možná i zakázková výroba z pískovce.

Truhlíky

Kamenné truhlíky, kamenná koryta z kamene. Konkrétně se jedná o truhlíky z pískovce. Materiál těchto truhlíků je buď přírodní pískovec nebo umělý pískovec. Truhlíky z přírodního pískovce vynikají svým přirozeným vzhledem a jsou vhodné snad kamkoliv. Truhlíky z pískovce je možné vyrobit na zakázku i v požadovaných rozměrech. Další skupinou truhlíků neboli koryt je truhlík z umělého pískovce. Cena těchto truhlíků je levnější než truhlíky z přírodního pískovce, ale zase technologie umožní tvary, které bychom z přírodního pískovce težko vyráběli. V každém případě pokud nenaleznete svůj kamenný truhlík, kamenné koryto v naší nabídce, kontaktujte nás a my Vám vyrobíme truhlík, koryto dle Vašich představ.