Kamenné šlapáky

Kamenné šlapáky

Kamenné šlapáky na zahradu jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou zahradní kamenné šlapáky velmi odolné a věčné. Kamenné šlapáky do zahrady mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Jako dekorace na zahradu Vám okrasné kamenné šlapáky z přírodního pískovce velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se kamenné šlapáky používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Kamenné šlapáky můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Tyto kamenné šlapáky nejen na zahradu se v každém případě hodí do jakékoliv zahrady. 

slapaky

V nabídce na našem E-shopu najdete kamenné šlapáky na zahradu v několika velikostech a různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenné šlapáky na zakázku, dle vašich přání. Vybrat si můžete také šlapáky na zahradu vyrobené ze žuly - E-shop - žulové šlapáky.

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba