Kamenné nášlapy do zahrady

Kamenné nášlapy do zahrady

Kamenné nášlapy do zahrady jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou kamenné nášlapy do zahrady velmi odolné a věčné. Kamenné nášlapy do zahrady mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané. Jako dekorace na zahradu Vám okrasné kamenné nášlapy do zahrady z přírodního pískovce velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se kamenné nášlapy do zahrady používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. Kamenné nášlapy do zahrady můžete využít i pro vytvoření chodníčků v okolí domu nebo u terasy. Tyto kamenné nášlapy do zahrady se v každém případě hodí do jakékoliv zahrady. 

slapaky

V nabídce na našem E-shopu najdete kamenné nášlapy do zahrady v několika velikostech a různých tloušťkách, stačí si jen vybrat:

Rádi Vám také vyrobíme kamenné nášlapy do zahrady na zakázku, dle vašich přání. Vybrat si můžete také nášlapy do zahrady vyrobené ze žuly - E-shop - žulové šlapáky.

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba