Kamenné květináče, kamenná koryta

Kamenné květináče

Hledáte dekorace na zahradu, jako jsou kamenné květináče, truhlíky z pískovce nebo kamenná koryta a další zahradní dekorace, které budou slušet Vaší zahradě? U nás si můžete vybrat krásné kamenné květináče na zahradu, pískovcová koryta a zahradní truhlíky dle velikosti. Kamenné květináče na zahradu, pískovcová koryta nebo truhlíky z kamene vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké kamenné květináče z pískovce pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké kamenné květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé kamenné květináče využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Tyto luxusní a velmi kvalitní kamenné květináče z pískovce, truhlíky nebo kamenná koryta nesmí jako zahradní dekorace chybět v žádném případě na vaší zahradě. Velmi často jsou kamenné květináče také součástí zámeckých zahrad, parků nebo nádvoří. Elegantně působí tyto krásné kamenné květináče a koryta z pískovce na terasách, balkónech nebo přímo umístěné před domem, kde zároveň slouží jako reprezentační prvek.

Z naší široké nabídky si můžete objednat kamenné květináče na zahradu vyrobené ručně z přírodního pískovce v České republice. Tyto kamenné květináče z přírodního pískovce se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. V nabídce máme dále kamenné květináče na zahradu, vyrobené z umělého pískovce. Tyto kamenné květináče jsou vyrobeny v ČR a vynikají svými tvary. Kamenné květináče z umělého pískovce jsou cenově dostupnější, než kamenné květináče z přírodního pískovce. Kamenné květináče z přírodního pískovce se vyrábějí převážně na zakázku.  Kamenné květináče z umělého pískovce jsou ve více velikostech převážně skladem.

Objednejte si kamenné květináče, pískovcová koryta nebo truhlíky na našem E-shopu:

Pískovcové, kamenné květináče, kamenná koryta nebo zahradní truhlíky z pískovce Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

 

výprodej - levné květináče, ... kamenná koryta zahradní vázy kameny z pískovce květináče z pískovce i na zakázku 

...další sortiment dekorací pro Vaši zahradu na úvodní straně

Kamenné květináče, kamenná koryta

V sortimentu kamenných květináčů lze nalézt i kamenná venkovní koryta neboli kamenné květináče. Tyto kamenné květináče jsou vyrobeny z umělého pískovce nebo jsou to koryta z přírodního pískovce. V každém případě se tyto (pískovcové) kamenné květináče hodí takřka do všech koutů zahrady. Kamenné květináče, koryta získávají v poslední době na oblibě kvůli svému přírodnímu materiálu. Mezi další kamenné výrobky patří i kamenné šlapáky. Věříme, že si v našem sortimentu kamenných výrobků vyberete. Pochopitelně jsme schopni Vám dodat i kamenná koryta, kamenné květináče na míru -  zakázková výroba z pískovce.

Truhlíky

Kamenné truhlíky, kamenná koryta nebo kamenné květináče. Konkrétně se jedná o truhlíky z pískovce. Materiál těchto truhlíků je buď přírodní pískovec nebo umělý pískovec. Truhlíky z přírodního pískovce vynikají svým přirozeným vzhledem a jsou vhodné snad kamkoliv. Truhlíky z pískovce nebo také kamenné květináče je možné vyrobit na zakázku i v požadovaných rozměrech. Další skupinou truhlíků (kamenné květináče) neboli koryt je truhlík z umělého pískovce. Cena těchto truhlíků je levnější než truhlíky z přírodního pískovce, ale zase technologie umožní tvary, které bychom z přírodního pískovce těžko vyráběli. V každém případě pokud nenaleznete svůj kamenný truhlík, kamenné koryto v naší nabídce, kontaktujte nás a my Vám vyrobíme truhlík, koryto dle Vašich představ.

 Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

české zahradní dekorace