Kamenná lampa

Kamenná lampa

Nabízíme krásné dekorace na zahradu, jako je japonská kamenná lampa na zahradu. Tato zahradní japonská kamenná lampa má svoji historii, která začíná v Číně, kde se kamenná lampa používala jako osvětlení v klášterech. V Japonsku se tato kamenná lampa využívala především v budhistických klášterech. Postupem času se zahradní japonská kamenná lampa umísťovala do veřejných i soukromých zahrad a další její využití se dále rychle rozšiřovalo. Japonská kamenná lampa na zahradu se stala pomocníkem nejen z hlediska funkčnosti, jako osvětlení, ale i jako zahradní dekorace, například do čajových zahrad. Tato unikátní japonská kamenná lampa se dále rozvíjela i z hlediska svého designu, vznikaly nové tvary i typy a proto se zahradní kamenná lampa v dnešní době využívá zejména jako dekorace na zahradu. Japonské kamenná lampa je složeny z několika částí (podstavec, část nad podstavcem, umístění pro světlo a dvě nejhornější části lampy) a každá z nich má svůj daný význam (Chi, Sui, Ka, Fü, Kü).

V dnešní době se japonská kamenná lampa umísťuje především do moderních zahrad. V našem sortimentu japonská kamenná lampa si můžete vybrat z možností -  kamenná lampa vyrobená z přírodního pískovce nebo kamenná lampa vyrobená z umělého pískovce, kamene. Japonská kamenná lampa na zahradu z přírodního pískovce je vyrobena ručně s precizním zpracováním detailů. Zahradní japonská kamenná lampa, která je vyrobena z umělého kamene nebo pískovce vyniká svým přirozených vzhledem, detailním zpracováním a zároveň má vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce je k objednání také japonská kamenná lampa na zahradu, do které je možné umístění světelného zdroje. Zahradní lampy menších rozměrů se vyrábějí převážně z umělého kamene, umělého pískovce. Kamenné lampy je vhodné volit dle velikosti zahrad s ohledem na účel použití. 

Japonská kamenná lampa je důležitým prvkem pro vytvoření místa, kde sídlí dobří duchové vaší zahrady. Na našem E-shopu - kamenná lampa si tuto lampu můžete objednat ihned v několika variantách a velikostech, stačí si jen vybrat:

zahradni-lampy

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.