Kameninové květináče

Kameninové květináče a truhlíky

Nabízíme kvalitní zahradní keramiku jako jsou mrazuvzdorné kameninové květináče, keramické truhlíky nebo koryta jako dekorace na zahradu, které nabízí svými vlastnostmi neměnnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zahradní kameninové květináče, keramické truhlíky na zahradu nebo kameninová koryta mají v oboru zahradní keramiky již půl druhého století dlouho tradici. Kameninové květináče nebo také keramické květináče, truhlíky a koryta na zahradu jsou ručně formovány a vyrobeny v České republice. Tyto kvalitní zahradní koryta z keramiky, truhlíky na zahradu a zahradní kameninové květináče také poskytují neomezenou životnost, pokud nedojde k jejich mechanickému poškození. Doporučujeme zejména pro velké zahradní kameninové květináče, zabránit nahromadění vody, především v zimních měsících, aby nedošlo vlivem roztažnosti ledu k roztrhnutí. Pokud ovšem zvolíte pro kameninové květináče na zahradu správné umístění, budou Vám sloužit i několik desítek let.

Zahradní kameninové květináče, keramické truhlíky a koryta na zahradu patří mezi nejtrvanlivější zahradní květináče. Vyberte a objednejte si kameninové květináče na zahradu ihned z nabídky na našem E-shopu:

Zahradní keramika, konkrétně velké venkovní kameninové květináče jsou vlivem volby odstínů dodávány s delší dodací lhůtou v případě neskladových zásob. Sortiment zahradní keramika - kameninové květináče na zahradu je vždy dodáván na malých dřevěných paletkách. 

Kameninové květináče - barevné odstíny

Pro zahradní kameninové květináče nejen na zahradu si můžete zvolit z nabídky barevných odstínů:

Velké kameninové květináče

Vhodnou volbou materiálu pro velký zahradní květináč je právě mrazuvzdorná keramika (kamenina), která Vám nabídne svými vlastnostmi neměnnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zároveň Vám poskytne i neomezenou životnost, pokud nedojde k mechanickému poškození.

Velké zahradní kameninové květináče jsou vyrobené z kvalitní mrazuvzdorné venkovní keramiky (kameniny), která je přímo určená pro venkovní použití. Nicméně je vhodné zabránit nahromadění vody zejména v zimním období, aby nedošlo k roztrhnutí velkého zahradního květináče vlivem roztažnosti ledu v případě mrazů. Pokud zvolíte vhodné umístění velkého zahradního květináče bude Vám sloužit beze změny barvy, vzhledu několik desítek let a dále. Alternativní volbou materiálu pro velké kameninové květináče může být i masivní dubové dřevo.

 Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.