Japonské lampy do zahrady

Japonské lampy do zahrady

Nabízíme neobyčejné dekorace na zahradu, jako jsou japonské lampy do zahrady. Tyto japonské lampy do zahrady mají svoji historii, která začíná v Číně, kde se japonské lampy do zahrady vyskytovaly jako osvětlení v klášterech. V Japonsku se tyto japonské lampy do zahrady využívaly především v budhistických klášterech. Postupem času se japonské lampy do zahrady umísťovaly do veřejných i soukromých zahrad a další jejich využití se dále rychle rozšiřovalo. Japonské lampy do zahrady se staly pomocníky nejen z hlediska funkčnosti, jako osvětlení, ale i jako zahradní dekorace, například do čajových zahrad. Tyto unikátní japonské lampy do zahrady se dále rozvíjely i z hlediska svého designu, vznikaly nové tvary i typy a proto se japonské lampy do zahrady v dnešní době využívají zejména jako dekorace na zahradu. Japonské lampy do zahrady jsou složeny z několika částí (podstavec, část nad podstavcem, umístění pro světlo a dvě nejhornější části lampy) a každá z nich má svůj význam (Chi, Sui, Ka, Fü, Kü).

V dnešní době se japonské lampy do zahrady umísťují především do moderních zahrad. V našem širokém sortimentu japonské lampy do zahrady a další lampy na zahradu si můžete vybrat japonské lampy do zahrady ze žuly nebo kamenné japonské lampy do zahrady vyrobené z pískovce, případně z umělého kamene. Pískovcové japonské lampy do zahrady jsou vyráběny ručně s precizním zpracováním detailů, proto je jejich cena vyšší. Japonské lampy do zahrady, které jsou vyrobeny z umělého kamene nebo pískovce vynikají svým přirozených vzhledem, detailním zpracováním a zároveň mají vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce máme také japonské lampy do zahrady, do kterých je možné umístění světelného zdroje.

zahradni-lampy

Japonské lampy do zahrady jsou důležitým prvkem pro vytvoření místa, kde sídlí dobří duchové vaší zahrady. Na našem E-shopu pro Vás máme japonské lampy do zahrady v několika variantách:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.