Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 562 hodnocení
5
518x
4
31x
3
10x
2
1x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

VO Avatar autora Věra Oplatková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.7.2024
Ano, rychlé a perfektní dodání, truhlíky jsou super, moc pěkné
MS Avatar autora Mirka Stupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2024
Hezké zboží..rychlé dodání
RJ Avatar autora Radomír Jílek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2024
KT Avatar autora Karel Trojan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2024
MK Avatar autora Miloš Kadlec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.7.2024
VJ Avatar autora Věra Jabůrková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2024
RA Avatar autora Romana Adamů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Jsem velmi spokojená,rychle vyřízená objednávka i doručení
PD Avatar autora Petr Doležel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2024
Výběr, jednání i doprava - Top
HK Avatar autora Helena Kremlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2024
IM Avatar autora Iva Macourková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Spokojenost , mohu jen doporučit
FH Avatar autora František Houba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Ano jsem spokojen vše došlo v pořádku.
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.6.2024
Super
IT Avatar autora Iveta Tauchmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2024
P Avatar autora Petr Z. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2024
Vše ok já ok má být
RM Avatar autora Radomíra Michlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
IP Avatar autora Iva Pijáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2024
NK Avatar autora Naděžda Kratochvílová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2024
Velice spokojená,velice příjemné jednání.Opakovany nákup a vše v pořádku.
ML Avatar autora Miroslav Lapčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2024
JN Avatar autora Josef Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2024
HR Avatar autora Hana Roháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.5.2024
Vše ok, spolehlivý obchod.

Ovládací prvky výpisu

562 položek celkem