Hodnocení obchodu

4,9 468 hodnocení
5
425x
4
30x
3
10x
2
1x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora | 14.5.2010
+ dobrá komunikace, vyhovění "speciálním" přáním zákazníka (zaslání zboží na jinou adresu než faktura, rychlost, spolehlivost)

Avatar autora | 26.4.2010
+ rychlé řešení objednávky
+ přehlední www stránky, velká nabídka zboží

vybraný výrobek nejpříznivější cena, dostupnost výrobku rychlá reakce, potvrzení objednávky, rychlost dodání ano, vstřícné jednání
Avatar autora | 25.4.2010
+ kvalita
- neshledal jsem závady

doporučuji
Avatar autora | 16.4.2010
BYL TO VYHODNY NAKUP , JSEM NADMIRU SPOKOJENA , DOPORUCIM VASE STRANKY OSTATNIM . JSEM SPOKOJENA S RYCHLIM DODANIM I S DOPRAVOU . TAKOVOVE RYCHLE VYRIZENI OBEDNAVKY JSEM OPRAVDU NECEKALA .
Avatar autora | 15.4.2010
+ Měl v nabídce to, co jsem sháněla.
- Doručovací službu PPL - navzdory prosbě o doručování po telefonické domluvě (jsme domácnost se zaměstnanými členy), telefonovali ze sousední obce, že nám zboží vezou - těžko bychom reagovali, kdyby jako v běžný pracovní den nebyl nikdo doma.

Proti obchodu nic nemám, využila bych ho i při případných dalších koupích.
Avatar autora | 14.4.2010
+ rychlý nákup od stolu

dobrá zkušenost, rychlá odpověď , rychlé dodání
Avatar autora | 28.3.2010
+ Hlavní výhoda je stejná jako u každého internetového obchodu - nákup v klidu z domova a doručení vybraného zboží přímo na mnou zvolenou adresu.
+ V tomto obchodě jsem nakoupila proto, že mi nejvíce vyhovovala nabídka zboží, které jsem chtěla objednat.
- Nakupovala jsem zatím pouze jednou, takže snad jediná připomínka, že jsem nebyla v předstihu informována řidičem přepravní služby o přibližném časovém doručení zásilky přesto, že jsem v objednávce uváděla telefonní číslo.

Po prvním nákupu je velice těžké vyjádřit svůj názor na obchod. Ale mohu říct, že internetové stránky obchodu jsou zpracovány velice přehledně, nabízené zboží se dobře vybírá.
Avatar autora | 9.3.2010
+ měl to. co jsem chtěla - a ve slevě
- má ještě další věci, které chci, ale strašně drahé

s objednávkou jsem neměla problém, potěšilo mě pečlivé zabalení dodávky (aby nedošlo k poškození), ale pravdou je, že skutečná serioznost obchodu se ukáže až při řešení nějakého problému ...