Masivní dřevěná koza 1ks, smrkové dřevo

Kód: VZMJB60141
Neohodnoceno
2 940 Kč –50 %
drevena koza stavebni kutily 1
2 940 Kč –50 % 1 450 Kč
Skladem

Masivní dřevěná koza ze smrkového profilu 60 mm x 60 mm pro stavbu nebo do dílny ze smrkového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná koza do dílny a na stavbu

Masivní dřevěná koza pro stavbu nebo do dílny ze smrkového dřeva je vhodná pro všechny kutily a chalupníky.

  • Velmi pevná konstrukce provedená klasickými spoji
  • Vysoká únosnost díky masivnímu profilu 6 cm x 6 cm
  • Nohy jsou ve spodní části vyfrézované pro ustavení i na nerovný terén, podlahu
  • Dodání jako sestavené, vyrobené v ČR.

Rozměry: horní šířka 100 cm, výška 90 cm, šíře noh 66 cm, délka nohy 50 cm, masivní dřevěný profil 6 cm x 6 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květináče, záhony
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 10 kg
Materiál: masivní smrk
Použití: venkovní
Povrchová úprava: bez nátěru
Umístění: na zahradu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu Zahradnidekoce.com naleznete standardně vyráběné dekorace a zakázkové výrobky z oboru zahradních dekorací. Vyrábíme výrobky z umělého pískovce pomocí forem, květináče ze smrkového a dubového dřeva nebo přírodního pískovce z českých lomů.

V případě opracování nebo výroby velkých soch spolupracujeme s průmyslovou výrobou a opracování přírodního kamene nebo externími firmami zajišťující renovaci starých uměleckých soch a památek včetně restaurování fresek a obrazů.

Zahradní dekorace - koryta, květináče, sochy, šlapáky, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, litého betonu a různých jim podobných "levných" materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.
Proto naše firma dodává všem svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce.

Dále dodáváme výrobky vyrobené z přírodního pískovce a ze dřeva vyráběné ve standardních velikostech, v případě požadavku vyrobíme dle Vašeho zadaní na zakázku.

Barevné odstíny přírodních materiálů, zejména přírodního kamene, jsou na zobrazených fotografiích ilustrativní, mohou se tak lišit od konkrétního dodaného výrobku, vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál. Reklamace na barvu tedy není možná.

U výrobků z umělého pískovce je barevný odstín žíhaný (kombinace barev bílé, pískové žluté a okrové) s barevnou kombinací, která je podobná líbivému "přírodnímu pískovci".

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

 Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem: