Kontakt

734 449 449

Zahradní nábytek sestavy teak,balou,akacie

Zahradní nábytek z exotické dřeviny BANGKIRAI (Balou) - představujeme Vám  nejoblíbenější a nejprodávaněší soupravu z celého sortimentu zahradního nábytku a to hned z několika důvodů. Jedná se o nábytek vyrobený z tvrdého tropického dřeva Bangkirai Balau, které je kvalitativně srovnatelné s nejznámnější tropickou dřevinou Teak. Má také obdobné vlastnosti, ale cenově je mnohem přijatelnější. Velkou roli při výběru pak hraje i příjemný a vzhledově atraktivní barevný odstín.

Zahradní nábytek z exotické dřeviny TEAK - sortiment TEAKového nábytku je vyroben z kvalitního výběrového teakového dřeva silnějšího průřezu, kvality A. Nábytek je pevné robustní konstrukce určený i pro větší, nadstandardní zatížení a je ergonomicky tvarován. Cena je uměrná kvalitnímu materiálu, zpracování a zajišťuje dlouholetou spokojenost a pohodu uživatele.S ohledem na technické parametry je TEAK nejlepším druhem dřeva pro výrobu zahradního nábytku. Je to dřevo s velmi vysokou hustotou (hustota při 12% vhlkosti 640 – 750 kg/m3) a velkým obsahem oleje, což mu dává výjimečnou odolnost proti biologické degradaci a krásný přirozený lesk.

Teakové sestavy - nabízíme v mnoha podobách a kombinacích. V kategorii teakové sestavy naleznete doporučené sestavy z vysoce odolného materiálů jakým teak bezesporu je. Všechny teakové sestavy jsou ve vysoce kvalitním provedení, které si můžete ověřit v naší vzorkovně.

 

Záznamy nebyly nalezeny...